NEVIDITELNÉ ZÁRUBNĚ

Na detailech nám záleží. Proto jsme zkonstruovali neviditelnou zárubeň pro co nejčistší design dveří a kování.

Posouváme měřítka dál a nahrazujeme standardní skryté zárubně naší M&T neviditelnou zárubní. Zvolili jsme řešení, které je jednoduché, elegantní, ale přitom detailně zpracované a plně funkční. Oslovili jsme špičkové evropské výrobce a výsledkem je systémový celek, kde je každý komponent připraven přesně pro naši zárubeň.

„Zrežírovali jsme scénář, kde funkce a design spolu hrají hlavní roli“

Vladimír Vogltanz
tvůrce zárubně

Podrobnosti na www.neviditelne-zarubne.cz

Sestrojili jsme robotickou zkušebnu, kde jsme neustále testovali všechny komponenty za různých provozních podmínek, při různém zatížení. A nyní předkládáme komplexní řešení neviditelných zárubní, dveří, klik, magnetických zámků, pantů a dalších komfortních komponentů. Výsledek posuďte sami.

NEVIDITELNÁ ZÁRUBEŇ — NENÍ VIDĚT A TO SE CENÍ

Neviditelné a zároveň perfektně fungující systémová řešení, začínají být žádané. Proto i v M&T vyvíjíme, konstruujeme a uvádíme na trh produkty, které jsou plně funkční, ale postupně míň a míň viditelné. U neviditelné zárubně jde nejen o celkovou konstrukci perfektně zabudovanou do okolního zdiva, ale i o veškeré další komponenty, které umíme barevně sladit se zárubní a dveřmi. Je pro nás výzvou nabídnout komplet dveřní klika + pant + magnetický zámek v jednotném odstínu (černá matná, bílá, stříbrná matná, broušený chrom/nerez, mosaz, lesklý chrom).

NA DETAILU ZÁLEŽÍ

Madlo Konzerva 110

Revoluční magnetický systém pro jednoduché, ale účinné ovládání dveří.

Rocksor

Inspirováno ocelovou tyčí sloužící jako výztuž do betonu. Citlivě převedeno do designu kliky v různých tvarových a konstrukčních variantách s využitím v mnoha rozdílných projektech.

Svítící kliky

Unikátní kolekce v matném černém 3D drásaném povrchu s novinkou – nepřetržitě svítící klikou, která vám pomůže neomylně a s jistotou i v noci otevřít ty správné dveře.

Neviditelné zárubně

Na detailech nám záleží. Proto jsme zkonstruovali neviditelnou zárubeň pro co nejčistší design dveří a kování.

Industry Squelette

Tato klika nikdy nebude tvarově dokonalá …. celá ručně vyráběná, konstrukčně komplikovaná, ale velmi pevná. Je to inspirace industriálními mosty 19. století, které tu jsou a dlouho budou.

Reddot design award

Kování Minimal & Maximal .. top kolekce v jednotném a neopakovatelném designu. Neomezené možnosti materiálů a barev jsou kreativní výzvou pro architekty a designéry.

Materiál s trvalou hodnotou

Vracíme se o 100 let zpět a znovu pro Vás objevujeme krásu naturální mosazi, materiálu s doživotní zárukou, který bude přirozeně stárnout.

Manufaktura M&T

M&T má zázemí odpovídající kvalitě a designu jejich výrobků. Podívejte se, co všechno se skrývá za výrobou špičkových klik a doplňků.

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T si váží dlouhodobé spolupráce s partnery. Barbora navrhla pro M&T kolekci klik a doplňků MIMOLIMIT.

Černá je IN

Černé matné kliky s vysoce kvalitním titanovým povrchem jsme technologicky a výrobně ovládli už v roce 2000, ale teprve nyní začíná být ten pravý boom tohoto unikátního.