ČERNÁ JE IN

Černé matné kliky s vysoce kvalitním titanovým povchem jsme technologicky a výrobně ovládli už v roce 2000, ale teprve nyní začíná být ten pravý boom tohoto unikátního povrchu

Neustále se snažíme inovovat naše výrobky a to je i jeden z důvodů proč již od roku 2000 aplikujeme na své produkty titanové povrchy. I přesto, že se jedná o velmi komplikovanou technologii s mnoha aspekty a požadavky na dokonalé předúpravy, můžeme říci, že tyto povrchy umíme na naše výrobky aplikovat ve více barevných odstínech technologií fyzikálního naprašování nízkotlakým plazmovým výbojem.

„Černý matný titanový povrch je v současnosti nejprestižnějším možným designovým prvkem na produktech v interiéru i exteriéru”

Ivo Ulich
Šéf firmy

Tenká vrstva 2 µm má několik předností, díky kterým je tak výjimečná. Především je to mimořádná tvrdost, vysoká odolnost proti oděru a poškrábání, barevná a chemická stálost, korozní odolnost. U těchto povrchů povlakujeme speciálně zakázku po zakázce v dlouhých dodacích termínech, které jsou součástí této výjimečné technologie.

TITAN ČERNÝ MAT
TiN-K

Černá je kontrastem bílé a přesně to se od této barvy očekává v minimalistických interiérech i exteriérech, kde je kladen velký důraz na detail produktů mezi které patří svítidla, baterie a samozřejmě také dveřní kování. Není to ale pouze kombinace s bílou barvou, kde nachází černé matné kování uplatnění. Velmi žádané jsou nyní přírodní dřevěné materiály právě s kombinací s černým matným povrchem. Nechte se inspirovat tímto povrchem, který má široké uplatnění ve všech projektech té nejvyšší kategorie.

TITAN ČERNÝ MAT TiN-K

Mosaz antimicrobial

Masivní mosaz s velkým obsahem mědi. „Žlutá“ mosaz je ušlechtilý materiál s trvalou hodnotou = 100% udržitelná příroda.

Madlo Konzerva 110

Pro svoji vyjímečnost obdržel Magnetic mezinárodní ocenění double reddot - s madlem Konzerva 220 a s madlem YES!.

Madlo Konzerva 110

Revoluční magnetický systém pro jednoduché, ale účinné ovládání dveří.

Rocksor

Inspirováno ocelovou tyčí sloužící jako výztuž do betonu. Citlivě převedeno do designu kliky v různých tvarových a konstrukčních variantách s využitím v mnoha rozdílných projektech.

Svítící kliky

Unikátní kolekce v matném černém 3D drásaném povrchu s novinkou – nepřetržitě svítící klikou, která vám pomůže neomylně a s jistotou i v noci otevřít ty správné dveře.

Neviditelné zárubně

Na detailech nám záleží. Proto jsme zkonstruovali neviditelnou zárubeň pro co nejčistší design dveří a kování.

Industry Squelette

Tato klika nikdy nebude tvarově dokonalá …. celá ručně vyráběná, konstrukčně komplikovaná, ale velmi pevná. Je to inspirace industriálními mosty 19. století, které tu jsou a dlouho budou.

Reddot design award

Kování Minimal & Maximal .. top kolekce v jednotném a neopakovatelném designu. Neomezené možnosti materiálů a barev jsou kreativní výzvou pro architekty a designéry.

Materiál s trvalou hodnotou

Vracíme se o 100 let zpět a znovu pro Vás objevujeme krásu naturální mosazi, materiálu s doživotní zárukou, který bude přirozeně stárnout.

Manufaktura M&T

M&T má zázemí odpovídající kvalitě a designu jejich výrobků. Podívejte se, co všechno se skrývá za výrobou špičkových klik a doplňků.

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T si váží dlouhodobé spolupráce s partnery. Barbora navrhla pro M&T kolekci klik a doplňků MIMOLIMIT.

Černá je IN

Černé matné kliky s vysoce kvalitním titanovým povrchem jsme technologicky a výrobně ovládli už v roce 2000, ale teprve nyní začíná být ten pravý boom tohoto unikátního povrchu.